HIT OFFICE GROUP a.s.

www.hitgroup.cz

HIT OFFICE GROUP, a.s. je sdružení firem zaměřených zejména na výrobu výrobků z kartonu a lepenky jako jsou kancelářské potřeby, reklamní předměty, potravinářský program, obalový materiál, spotřební materiál pro vysavače a doprovodný sortiment výrobků. V poslední době se navíc jedna z firem v rámci této skupiny zabývá i pronájmem bytů v regionu severní Čechy.

www.hitgroup.cz

www.hitoffice.cz

Firma HIT OFFICE s.r.o. je česká rodinná firma s více než 25letou tradicí. Díky její kvalitní produkci, spolehlivosti a dobrým vztahům s obchodními partnery se v oblasti archivace a kancelářských potřeb vypracovala do popředí na trzích v České i Slovenské republice. V roce 2013 navíc firma koupila divizi výroby potravinářských tácků od společnosti KAVALIERGLASS a.s. a zařadili se tak mezi tři nejvýznamnější výrobce papírových tácků, misek a talířů na evropském trhu. Svůj sortiment firma nedávno doplnila i o výrobu papírových kelímků pro studené i horké nápoje.

www.hitoffice.cz

www.hitfoodpack.cz

HIT FOOD PACK je obchodní značkou potravinářských výrobků. Je součástí společnosti HIT OFFICE, s.r.o. a patří mezi tři nejvýznamnější výrobce papírových tácků, misek, talířů a dalších obalů, včetně papírových kelímků pro studené i horké nápoje, na evropském trhu.

www.hitfoodpack.cz

www.hitcz.cz

HIT CZ s.r.o. - Poděbradská papírna je výrobní firmou v oboru kartonáže, která působí na trhu již více jak 25 let. Nabízí komplexní služby i subdodávky v oblasti reklamní kartonážní výroby a balení. Je výrobce POS/POP, reklamních poutačů, obalů, kašírovacích obalů, prodejních displejů a stojanů. Je zároveň zpracovatelem ofsetových tisků, šanonů, karet, ale také přepravních a potravinářských krabic. Vlastní nejmodernější velkoformátový UV digitální tisk a k tomu odpovídající velkoformátový řezací plotr. Nabízí služby od návrhu konstrukcí přes tisk, kompletaci až po dopravu.

www.hitcz.cz

www.hitbags.cz

Firma HIT CZ - Filtrační sáčky, s.r.o. je tradičním výrobcem širokého sortimentu filtračních sáčků do vysavačů, ať už papírových nebo textilních, doplňkového sortimentu- filtrů do fritéz, filtrů do kuchyňských odsavačů par, HEPA filtrů a dalších výrobků prodávaných v tuzemské maloobchodní síti. Touto činností se zabývá již od roku 1991 a patří k nejvýznamnějším společnostem v oboru.

www.hitbags.cz

www.hitbyty.cz

Firma HIT Byty s.r.o. je poskytovatelem nájemního bydlení v severních Čechách V portfoliu má v současné době více než 300 bytů. Byty se nachází v lokalitách Teplice, Krupka, Bílina, Dubí, Chomutov, Jeníkov a Ústí nad Labem.

www.hitbyty.cz

www.slunap.cz

Firma Slunap s.r.o. je zaměřena na zakázkovou výrobu luxusní potahované kartonáže. V potahované kartonáži je zavedena výroba 3, 6, 8, 10, 12 a 15 dílných kaskád. Je možno si vybrat ze široké škály různých velikostí, tvarů a potahovaných papírů. Specialitou firmy SLUNAP je výroba papírových velikonočních vajec, srdíček a jiných nestandartních obalů. Výrobky společnosti Slunap jsou určeny pro širokou klientelnu na českém i zahraničním trhu. Mimo tyto produkty firma Slunap vyrábí i školní a kancelářské potřeby jako jsou skicáky, akvarelové a poznámkové bloky, kreslící kartony a v neposlední řadě různé druhy spisových desek a desek na výkresy.

www.slunap.cz

www.krabicky-darkove.cz

SLUNY, s.r.o. sídlící v Chrasti u Chrudimi je zaměřena na zakázkovou výrobu luxusní potahované kartonáže a vytváří pracovní místa pro pracovníky zdravotně znevýhodněné.

www.krabicky-darkove.cz

www.reklamniporadace.cz

Reklamnípořadače.cz jsou obchodní značkou spadající pod HIT OFFICE s.r.o., jedná se o zakázkovou výrobu reklamních pořadačů a dalších předmětů vhodných nejen pro firemní prezentaci.

www.reklamniporadace.cz

HIT REAL

HIT REAL, s.r.o. je společnost připravená realizovat investiční záměry skupiny.

HIT REAL

HIT INVEST

HIT INVEST, s.r.o. připravuje záchranu a komplexní rekonstrukci Selského domu v ul. Zámecká - Teplice.

HIT INVEST