O společnosti

HIT OFFICE 

HIT OFFICE je český výrobce archivačních potřeb, kancelářských potřeb a od roku 2013 také výrobce papírových obalů na potraviny, včetně výroby papírových kelímků.
Jsme ryze česká, rodinná firma s více než 25letou tradicí.
Díky naší kvalitní produkci, spolehlivosti a dobrým vztahům s obchodními partnery, jsme se v oblasti archivace a kancelářských potřeb stali lídry v České a Slovenské republice a v evropském srovnání jsme řazeni na přední příčky trhu.
Společnost HIT OFFICE s.r.o. je součástí skupiny HIT OFFICE GROUP, a.s., která zaštiťuje celkem 10 obchodních značek a společností.

    

V roce 2013 společnost HIT OFFICE koupila divizi výroby potravinářských tácků od společnosti KAVALIERGLASS, a. s. Touto transakcí jsme se zařadili mezi tři nejvýznamnější výrobce papírových tácků, misek, talířů a dalších obalů z papíru na evropském trhu.
Sortiment potravinářských výrobků jsme v posledních letech rozšířili také o výrobu papírových kelímků pro studené a teplé nápoje, včetně tisku na kelímky, dle vlastního návrhu zákazníka.
Od roku 2021 se bude na výrobkách postupně objevovat nová obchodní značka HIT FOOD PACK, která bude zastupovat  potravinářský segment společnosti HIT OFFICE.

Výraz uznání za kvalitu výrobků, skvělý zákaznický servis a spolehlivost firmy HIT OFFICE dokazuje spokojenost zákazníků z celého světa, ale také ocenění, která každoročně firma získává.

Areál Teplice

Areál Proboštov

Naši zákazníci

Našimi zákazníky jsou výhradně velkoobchody.
V České republice jich zásobujeme více než 350. Mezi nejvýznamnější patří např. Activa, Office Depot a mnoho dalších.
 Vážíme si samozřejmě i nejmenovaných středních a menších zákazníků, kteří také zajišťují spolehlivý a kvalitní servis koncovým spotřebitelům našich výrobků.
Aktivitami našeho exportního oddělení i prostřednictvím našich obchodních partnerů se s našimi výrobky úspěšně prosazujeme i na dalších evropských trzích a ve světě.
Díky nákupu divize výroby potravinářských obalů z papíru se výrazným způsobem zvýšil export, vzhledem k tomu, že se přibližně 70% exportuje na evropské a světové trhy.

 

Filozofie společnosti

Orientace na zákazníka - zákazník je pro všechny zaměstnance na prvním místě.
Stálé zdokonalování a zkvalitňování výroby - zefektivněním procesů s důrazem na kvalitu produktů nabízíme zákazníkům výrobek maximální kvality.
Zlepšování zákaznického servisu - pochopením a splněním potřeb zákazníka jsme o krok dopředu před naší konkurencí. Důraz na ekologii a ochranu životního prostředí - používáním recyklovaných materiálů v našich výrobcích a úsporným zacházením s materiály a energiemi, chápeme přírodu jako prostředí, ve kterém nám bylo umožněno pracovat a žít.

 

Cíle společnosti

Je našim cílem posílit a upevňovat stávající vztahy u stávajících i nových tuzemských zákazníků, zlepšovat kvalitu výrobků a služeb.
Další prioritou je expandovat s výrobky naší společnosti u nových zákazníků na zahraničních trzích.
Naším záměrem je vybudovat si na celoevropském trhu obdobnou pozici, kterou máme v Čechách a na Slovensku, kde patříme mezi nejvýznamnější výrobce a distributory kancelářských a školních potřeb.

 

Ekologie a HIT OFFICE

Ekologie je naší prioritou, nabízíme proto řešení, které je šetrné k přírodě a nezatěžuje planetu.
Nabízíme proto výrobky, které neobsahují žádné plasty, ani jiné PLA složky a přesto jsou vhodné pro mastné a vlhké potraviny.
Materiál použitý pro výrobu papírových kelímků nabízíme také bez použití PE. V tomto případě se jedná o speciální bariéru. Tyto kelímky jsou 100% kompostovatelné a 100% recyklovatelné.
Společnost HIT OFFICE třídí a dále využívá odpad, který během výroby vznikne.

                    

 

Certifikace

Certifikac jsou dokladem o naplnění standardů a poskytování kvalitních služeb.
Firma úspěšně prošla certifikací ISO 9001:2015, BRC, DIN CERTCO.

Všechny obdržené certifikáty naleznete ZDE.

          

 

Ocenění

Výraz uznání společnosti HIT OFFICE dokazují obdržená ocenění, jako jsou například Rodinný Podnik, Ocenění českých exportérů a další.
Kompletní seznam ocenění naleznete ZDE.

               

 

Výroba archivačních a kancelářských potřeb 

Český výrobce archivačních a kancelářských potřeb již od roku 1994.
Vyrábíme a dodáváme více jak 1.000 produktů, které vám nabízíme a můžete si je zakoupit prostřednictvím našich zákazníků v obchodech po celé České a Slovenské republice, ale také v dalších státech Evropy, potažmo v celém světě.
Výrobu naleznete v lázeňském městě Teplice, na adrese Novosedlická 999, v areálu bývalé Teplické papírny. 
Kompletní nabídku archivačních a kancelářských potřeb naleznete ZDE.

         

 

Výroba potravinářských obalů a papírových kelímků

V neustále se rozvýjejícím potravinářském závodě pro Vás vyrábíme více jak 2.000 produktů.
S těmito produkty se můžete setkat například u celosvětově známých Fast Foodových řetězců, ale taky u drobných prodejců.
Výroba potravinářských výrobků z papírů byla v roce 2013 přesunuta z Bělé pod Bezdězem do nově zrekonstruované budovy v Proboštově.
Tento závod je certifikován a splňuje mezinárodně uznávané standardy BRC, ISO 9001:2015 a další.
Kompletní nabídku potravinářského programu naleznete ZDE.

              

 

Distribuční centrum pro Českou a Slovenskou republiku

Distribuční centrum pro Českou a Slovenskou republiku se nachází v Teplicích na adrese Novosedlická 999 a je součástí areálu pro výrobu archivačních a kancelářských potřeb.

 

Distribuční centrum pro zahraničí 

V současné chvíli dochází k dokončení projektu výstavby distribučního centra pro zahraničí v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.
Více o evropském programu naleznete ZDE.