Rodinné firmy 2021

V žebříčku oslav českého rodinného podnikání, která tradičně pořádá magazín Forbes, jsme se umístili .....

V žebířku oslav českého ridnného podnikání, která tradičně pořádá časopis Forbes, jsme se, oproti výsledkům z minulého roku, posunuli o dvě příčky výš.

Společnost HIT OFFICE GROUP se umístila na 132. místě v aktuálním žebříčku časopisu FORBES pro rok 2021, který se zaměřuje na 160 největších rodinných českých firem. 

I když rok 2020 byl složtý rok, většina firem z žebříčku, stejně jako HIT OFFICE GROUP, nepropouštěla, nezavírali provozy a celá řada z nich se krizí proinvestovala. 

HIT OFFICE ve složitém roce spustila výstavbu nové skladové haly, která byla počátkem letošního roku uvedena do zkušebního provozu.

Všech 160 umístěných firem, včetně HIT OFFICE GROUP, ukázalo sílu českého rodinného byznysu.

Žebříček, který pravidelně vydává časopis Forbes, je jediný objektivný žebříček rodinných firem v Česku. Mapuje soukromé společnosti, kde spolu podnikají dvě a více generací jedné rodiny nebo sourozenci a příbuzní. V tříletém průměru sleduje klíčové ekonomické ukazatele a na jejich základě vyhodnocujeme pořadí v žebříčku.

Vítězem žebříčku se stal Czechoslovak Group, druhé místo obsadily Stavebniny DEK a třetí místo obsadila společnost Mattoni 1873.

Zdroj: magazín Forbes

Rodinné firmy 2021