Pozvánka na live stream

Srdečně Vás zveme dne 29. 6. 2021 na live stream, kde hlavním tématem bude inovace a produktivita nejlépe řízených firem Česka.

Schopnost uvažovat jinak než ostatní je jedním ze základních předpokladů úspěšného firemního řízení. Investice do unikátních řešení mohou být zpočátku finančně, technicky i procesně náročným krokem, odměnou však mohou být zásadní konkurenční výhody. Firmy by proto měly neustále hledat nová, modernější řešení, rozvíjet inovační kulturu, produktivitu a dynamicky strukturovat svou organizaci, aby se dokázaly efektivně přizpůsobovat externím změnám a zajistily si své stabilní místo na trhu.

Které zdroje a schopnosti jsou ale ty skutečně cenné a vzácné, na které by se společnosti měly zaměřit? Jak vytvářet strategie, které budou podporovat neustálý rozvoj firmy? A jak správně nastavit strukturu organizace, aby byla dynamická, produktivní a odolná krizím?

Připojte se k naší online diskuzi se společnostmi oceněnými v rámci mezinárodního programu Czech Best Managed Companies 2021. S našimi hosty se budeme věnovat tématu inovací a jejich vlivu na řízení a produktivitu firem.

Pozvání za firmu HIT OFFICE přijal ředitel společnosti Pavel Novák.

Zúčastněte se i vy live streamu a nechte se inspirovat nejlépe řízenými firmami Česka!

Kdy? 29. června 2021
V kolik? Od 14:00 hod.
Kde: ZDE

Pozvánka na live stream