NÁRODNÍ CENA KVALITY 2019

Úspěch  firmy  HIT OFFICE v soutěži Národní ceny kvality ČR 2019. První místo v programu START PLUS v kategorii podnikatelského sektoru- střední organizace.    

Dne 26.11.2019 proběhlo ve Španělském sále Pražského hradu vyhlášení Národní ceny kvality ČR ( 19. ročník ) pod patronátem Ministerstva průmyslu a obchodu a organizace Rada kvality České republiky. Firma HIT OFFICE získala první cenu v programu START PLUS v kategorii podnikatelského sektoru-střední organizace.

Díky tomuto ocenění je firma způsobilá pro program EXCELLENCE, jako další vyšší úroveň této soutěže. Úspěšní účastníci získají národní i mezinárodní ocenění EFQM (European Foundation for Quality Management-Evropská nadace pro management kvality) a mají možnost vstoupit do mezinárodní soutěže EFQM Excellence Award.

Základem Národní ceny kvality České republiky je mezinárodně uznávaný Model excelence EFQM od Evropské nadace pro management kvality, EFQM. Díky tomuto modelu je kladen vysoký důraz na kvalitu výrobků a služeb a tím zvyšování  konkurenceschopnosti našich firem na zahraničních trzích. Právě prosperita a kvalita českých firem je předpokladem ekonomického růstu celé české ekonomiky.

Národní ceny kvality se udělují ve více než 80 zemích světa podle prakticky totožných kritérií. Hodnotí se všechny parametry organizace, od kvality řízení, přes ekonomické výsledky, vztah k zákazníkům, zaměstnancům a k životnímu prostředí až po úroveň výsledného produktu. V Evropě jsou organizace hodnoceny na základě Modelu excelence EFQM a oceněné organizace, které získaly nad 500 bodů, se mohou účastnit mezinárodní soutěže.

NÁRODNÍ CENA KVALITY 2019