Fachpack 2019- prezentace novinek

Rádi bychom vám touto cestou chtěli velmi poděkovat za Vaši návštěvu u našeho stánku. Bylo nám velkým potěšením. Vám i těm,kteří se nemohli zúčastnit, bychom chtěli připomenout naši prezentaci na tomto veletrhu.  

 Veletrh Fachpack se nesl v duchu současného trendu "Balení šetrné k životnímu prostředí". Proto i naše firma na tomto veletrhu prezentovala zcela nové výrobky, které jsou recyklovatelné a biodegrovatelné.

Jedná se zejména o kelímky, které na rozdíl od většiny prodávaných kelímků neobsahují žádnou plastovou PE bariéru ani PLA složky, jsou plně recyklovatelné spolu s dalším papírovým odpadem. Nový materiál na kelímky je vyráběn z přírodních vláken ( bělená buničina, uvnitř s disperzní bariérou místo původní plastové bariéry) Materiál je díky této bariéře odolný vůči horkým kapalinám i mastnotám. Kelímky můžou být bez potisku bílé, s naším potiskem, případně je možné objednat váš individuální potisk (1-3 barvy, ne fotografie, ne celoplošný potisk). Kelímky jsou s certifikátem FSC. V současné době nabízíme z tohoto materiálu kelímky o velikosti 0,2ml. Ostatní velikosti právě testujeme ve výrobě.        

Další ne méně zajímavou novinkou z našeho sortimentu jsou kraftové tácky, talíře a misky z nového materiálu KRAFT s tukovou bariérou v různých velikostech. Materiál  neobsahuje žádné plasty ani PLA složky  a je vhodný pro přímý kontakt s mastnou a vlhkou potravinou. Tento materiál je vyroben  z hnědo-hnědé lepenky,  vyrobené z nebělené/hnědé/sulfátové buničiny s příměsí hnědého sběrového papíru spolu s ochrannou tukovou bariérou. Současně má tento materiál i certifikaci FSC.

V neposlední řadě stojí za zmínku i nový materiál na výrobu misek opět bez plastové PET bariéry z čistého přírodního materiálu-celuózy se speciální bariérovou úpravou s odolností proti mastnotě a vlhkosti a odolností proti vysokým teplotám a vhodností užití i v mikrovlnné troubě. Výrobky z tohoto materiálu neobsahují žádné plasty ani PLA složky . Jsou plně recyklovatelné a s certifikací FSC.

Fachpack 2019- prezentace novinek