HIT OFFICE GROUP a.s.

www.hitgroup.cz

HIT OFFICE GROUP a.s. je sdružení firem zaměřených zejména na výrobu výrobků z kartonu a lepenky jako jsou kancelářské potřeby, reklamní předměty, potravinářský program, obalový materiál, spotřební materiál pro vysavače a doprovodný sortiment výrobků. V poslední době se navíc jedna z firem v rámci této skupiny zabývá i pronájmem bytů v regionu severní Čechy. Firmy ze skupiny HIT OFFICE GROUP a.s. jsou následující:

www.hitgroup.cz

www.hitoffice.cz

Firma HIT OFFICE s.r.o. je česká rodinná firma s více než 25letou tradicí. Díky její kvalitní produkci, spolehlivosti a dobrým vztahům s obchodními partnery se v oblasti archivace a kancelářských potřeb vypracovala do popředí na trzích v České i Slovenské republice. V roce 2013 navíc firma koupila divizi výroby potravinářských tácků od společnosti KAVALIERGLASS a.s. a zařadili se tak mezi tři nejvýznamnější výrobce papírových tácků, misek a talířů na evropském trhu. Svůj sortiment firma nedávno doplnila i o výrobu papírových kelímků pro studené i horké nápoje.

www.hitoffice.cz

www.hitcz.cz

Firma Hit cz s.r.o. - poděbradská papírna je výrobní firmou v oboru kartonáže, která působí na trhu již více jak 20 let. Nabízí komplexní služby i subdodávky v oblasti reklamní kartonážní výroby a balení. Je výrobce POS/POP, reklamních poutačů, obalů, kašírovacích obalů, prodejních displejů a stojanů. Je zároveň zpracovatelem ofsetových tisků, šanonů, karet, ale také přepravních a potravinářských krabic. Vlastní nejmodernější velkoformátový UV digitální tisk a k tomu odpovídající velkoformátový řezací plotr. Nabízí služby od návrhu konstrukcí přes tisk, kompletaci až po dopravu.

www.hitcz.cz

www.hitbags.cz

Firma HIT CZ Filtrační sáčky s.r.o. je tradičním výrobcem širokého sortimentu filtračních sáčků do vysavačů, ať už papírových nebo textilních, doplňkového sortimentu- filtrů do fritéz, filtrů do kuchyňských odsavačů par, HEPA filtrů a dalších výrobků prodávaných v tuzemské maloobchodní síti. Touto činností se zabývá již od roku 1991 a patří k nejvýznamnějším společnostem v oboru.

www.hitbags.cz

www.hitbyty.cz

Firma HIT Byty s.r.o. je poskytovatelem nájemního bydlení v severních Čechách V portfoliu má v současné době více než 300 bytů. Byty se nachází v lokalitách Teplice, Krupka, Bílina, Dubí, Chomutov, Jeníkov a Ústí nad Labem.

www.hitbyty.cz

www.slunap.cz

Firma Slunap s.r.o. je zaměřena na zakázkovou výrobu luxusní potahované kartonáže. V potahované kartonáži je zavedena výroba 3, 6, 8, 10, 12 a 15 dílných kaskád. Je možno si vybrat ze široké škály různých velikostí, tvarů a potahovaných papírů. Specialitou firmy SLUNAP je výroba papírových velikonočních vajec, srdíček a jiných nestandartních obalů. Výrobky společnosti Slunap jsou určeny pro širokou klientelnu na českém i zahraničním trhu. Mimo tyto produkty firma Slunap vyrábí i školní a kancelářské potřeby jako jsou skicáky, akvarelové a poznámkové bloky, kreslící kartony a v neposlední řadě různé druhy spisových desek a desek na výkresy.

www.slunap.cz

www.reklamniporadace.cz

Reklamnípořadače.cz jsou obchodní značkou spadající pod HIT OFFICE s.r.o., jedná se o zakázkovou výrobu reklamních pořadačů a dalších předmětů vhodných nejen pro firemní prezentaci.

www.reklamniporadace.cz

HIT REAL

HIT REAL, s.r.o. je společnost připravená realizovat investiční záměry skupiny.

HIT REAL

HIT INVEST

HIT INVEST, s.r.o. připravuje záchranu a komplexní rekonstrukci Selského domu v ul. Zámecká - Teplice.

HIT INVEST

www.krabicky-darkove.cz

SLUNY, s.r.o. sídlící v Chrasti u Chrudimi je zaměřena na zakázkovou výrobu luxusní potahované kartonáže a vytváří pracovní místa pro pracovníky zdravotně znevýhodněné.

www.krabicky-darkove.cz