Novinky a události

Nový provoz v Proboštově jede naplno

Nový provoz v Proboštově jede naplno

Nová pobočka v Proboštově jede naplno v třísměnném provozu. Papírové tácky, misky, talíře a další obaly na potraviny vyrábíme dle normy  ISO 9001:2015, dle potravinářského standardu BRC a zároveň nabízíme svým zákazníkům možnost dodávek výrobků na zakázku s certifikací FSC. Výrobky různých rozměrů, z rozličných materiálů jsou určené pro přímý styk se suchými, mastnými a vlhkými potravinami. To je v případě výrobků z celuozových kartonů nebo v případě výrobků z recyklovaných kartonů s ochrannou PET/PE bariérou. Ekonomištějsí varianty výrobků z recyklovaných kartonů (natíraných nebo nenatíraných) jsou určeny pouze pro přímý styk se suchými, nemastnými poravinami. 

Der blaue Engel ( Blue Angel)-  německá ekogická značka

Der blaue Engel ( Blue Angel)- německá ekogická značka

Firma HIT je držitelem certifikace Blue Angel na vybrané kancelářské produkty. Blue Angel (Der blaue Engel) je německá certifikace produktů a služeb, které splňují požadavky na přátelskost k životnímu prostředí. Značka Blue Angel je pionýrem mezi ekologickými značkami na světě, vznikla v roce 1978 a označuje asi 10 tisíc výrobků 80 kategorií. Jejím cílem je informovat spotřebitele o výrobcích, které jsou šetrné k přírodě.

Žádost o podporu z prostředků EU na rekonstrukci budovy bývalé opravny na podnikatelský subjekt HIT OFFICE s.r.o., v Proboštově.

Žádost o podporu z prostředků EU na rekonstrukci budovy bývalé opravny na podnikatelský subjekt HIT OFFICE s.r.o., v Proboštově.

24.11.2016 v programu OPPI Nemovitosti II byla podána  Žádost o podporu z prostředků EU na Rekonstrukci budovy bývalé opravny na podnikatelský subjekt HIT OFFICE s.r.o., v Proboštově. Projektu bylo přiděleno  č. CZ.01.2.07/0.0/0.0/16_058/0007726. V listopadu 2016 bylo ve věstníku veřejných zakázek  vypsáno výběrové řízení na generálního dodavatele rekonstrukce.